Комфорт та
зручність
Про компанію


комфортних будинків побудовано


щасливих мешканців заселено


зручних дитячих майданчиків


чудових фонтани для літньої прохолоди


приватний зелений парк


різноманітних дерев посаджено


затишних альтанок для відпочинку


дитячих садочки сучасного типу

Житловий комплекс "На Щасливому"- це найбільший житловий масив м. Рівне, який займає лідируючу позицію на ринку нерухомості Рівненщини. Великий вибір квартир надає більше можливостей для прозорої і професійної роботи з клієнтом. Колектив чітко дотримується визначеної політики, головна концепція якої полягає в якості надання послуг, професійному та індивідуальному підході до кожного клієнта. Тут завжди раді спілкуванню та співпраці з Вами, з метою знайти спільну мову та досягти взаємовигідних умов.

Комфорт, що надихає, затишок, в обіймах якого найкраще насолоджуватися життям, житло яке вибирає свого власника - це ЖК "На Щасливому"

Будинки об'єднують в собі все необхідне: сучасні інженерні системи та комунікації, впроваджені нами новітні технології будівництва допоможуть Вам заощаджувати на комунальних платежах. Унікальність квартир полягає у продуманому до деталей плануванні. Сучасне оздоблення холів і сходових клітин, панорамні вікна в квартирах і особисті тераси. Відокремлена територія, де упорядковані дитячі та спортивні майданчики, клумби, барбекю з альтанками . Велику увагу приділено безпеці мешканців. На території ЖК "На Щасливому" у всіх зонах ведеться цілодобове відео спостереження. Чисте повітря, тихий двір, парк з прогулянковими зонами, комфортна густота населення, ніяких заторів, шуму, загазованості. Внутрішня інфраструктура, дозволяє насолоджуватися життям не покидаючи території комплексу і задовольнить потреби найвибагливіших мешканців. Розташування будинків утворює загальну архітектурно збалансовану картину в оточенні дерев і квітників. Якщо сприятлива екологія є для Вас одним з головних критеріїв при виборі житла, то можна з упевненістю сказати, що ЖК "На Щасливому" стане для Вас пріоритетним варіантом.

На сьогоднішній день в нашому місті зводиться багато житла і інших об'єктів. Тому купити квартиру в Рівному нескладно, куди складніше і важливіше вкласти свої заощадження і придбати насправді гідне і комфортабельне житло, яке служитиме Вашій сім'ї багато років. Якщо Ви познайомитеся з нашими пропозиціями, то відмітите, що ми виставляємо на продаж лише найкращі об'єкти... Якщо Ви вже вирішили: «Я куплю квартиру», то вибирайте квартиру в новому житловому комплексі "На Щасливому" і Ви насолоджуватиметеся комфортом і зручністю довгі роки!

Ми вже створили всі умови, де буде жити Ваше щастя!!!!

Наші партнери

Залишились питання?

Вкажіть ваш номер телефону і ми вам перетелефонуємо

    Або зателефонуйте зараз і ми з радістю відповімо на усі ваші запитання
    Наш телефон:
    097 30 29 600